Podpůrná skupinka pro těhotné ženy


Aktuálně


Milé ženy, 

podpůrná skupinka pro těhotné se v nejbližší době konat nebude. Ráda se s Vámi ale sejdu (zdarma) v Blansku nebo u nás v Ostrově u Macochy. Můžeme si popovídat o všem, o čem byste potřebovaly (těhotenství, příprava na porod, průběh porodu, mateřství, kojení, strachy i radosti, ...).

Těším se na sdílení s Vámi.

Bára

O podpůrné skupince

V rodinném centru Majka pořádám s psycholožkou Petrou Sapákovou (více o ní zde) podpůrnou skupinku pro těhotné ženy. Je určena jak prvorodičkám, tak vícerodičkám. (Bohužel ale zatím nemáme zařízeno případné hlídání pro starší sourozence. Kdyby byl velký zájem ze strany žen, které již rodily, organizovaly bychom pro ně samostatnou podpůrnou skupinku, včetně hlídání dětí.)

Společné scházení má sloužit hlavně k tomu, abyste měly možnost sdílet své pocity, obavy i radosti s dalšími těhotnými ženami. Stejně tak vám maji setkání poskytnout bezpečné zázemí pro uvolnění emocí a místo, kde si můžeme normálně žensky popovídat.

Já a Petra vám budeme po celou dobu poskytovat podporu emoční, psychologickou a informační.

Pro koho je skupinka určena

Pro těhotné ženy, které

  • trápí nějaký problém (nemohou své pocity a myšlenky sdílet s partnerem, mají strach o svůj partnerský vztah, neshodují se se svým okolím ohledně přístupu k těhotenství a péči o dítě a další)
  • řeší takové "normální" těhotenské trable 
  • nemají žádný problém, ale chtějí se setkat s dalšími těhotnými, popovídat si, dozvědět se nové informace.

Přihlášení

Na každé setkání se, prosím, přihlašte (nejpozději den předem) na barbora.stravova@gmail.com. Stačí napsat své jméno, název podpůrné skupinky, datum konání a své telefonní číslo, abychom vám mohly zaslat informace o případných organizačních změnách. (Vaše číslo bude použito pouze pro tyto účely.)

Základní info

Kdy: každé první a třetí pondělí v měsíci od 17:30 do 19:00
Kde: centrum Majka, Hybešova 14, Brno (Jak se tam dostat? Klikněte sem.)
Vstupné: 70 Kč
Na setkání můžete chodit pravidelně i jednorázově.

Skupinka na Facebooku

Zde můžeme dále rozebírat témata, která jsme načaly na setkáních, posílat si zajímavé odkazy a informace a dále sdílet své názory. Přidejte se ;)

Sledujte aktualizace a zajímavé informace týkající se těhotenství, porodů, kojení a mateřství na mém Facebooku.










Comments